Fulldome.pl

Blog o planetariach i technologii fulldome

Ciekawostki Planetarium

Wyjątkowy pokaz w planetarium

Postanowiliśmy włączyć się do jubileuszowego, 20. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Portal aukcyjny Allegro współpracuje z Fundacją WOŚP, umożliwiając wystawienie aukcji, z której dochód zostanie w całości przekazany Orkiestrze.

Proponujemy licytację pokazu w naszym planetarium Bajkonur. Zajmujemy się w nim na co dzień edukacją astronomiczną, prezentując pokazy nieba w szkołach i przedszkolach. Teraz chcielibyśmy swoją cegiełką wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Możesz nam w tym pomóc, a odwdzięczymy się specjalnym pokazem na żywo w naszym planetarium.

Wyobraź sobie, jaką sensację wywoła w szkole pojawienie się planetarium, do którego wejdzie twoje dziecko wraz z koleżankami i kolegami z jego klasy. A może zechcesz przychylić nieba małym pacjentom szpitala lub hospicjum? Lub jako szef sprawić niespodziankę swoim współpracownikom? Pokaz możemy przeprowadzić dla maksymalnie 25 widzów (tyle osób jednorazowo mieści się w naszej nadmuchiwanej kopule), ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś przez chwilę poczuł się jak VIP - seans odbędzie się wyłącznie dla ciebie!

Prosimy: przekażcie adres aukcji znajomym, rodzinie, współpracownikom, szefom, nauczycielom swoich dzieci. Na Facebooku, Twitterze, Wykopie, Blipie - gdziekolwiek. Wasza pomoc jest ważna!

Oto adres aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=556883

DZIĘKUJEMY i zapraszamy do licytacji 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.